כשרות בתאילנד - בית חב"ד תאילנד
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כשרות בתאילנד

פירות וירקות

ניתן לצרוך פירות וירקות בשווקים ובחנויות ללא צורך בכשרות היות ולא חלים עליהם מצוות התלויות בפירות וירקות שגדלו בארץ ישראל כגון תרומות ומעשרות.

חשוב להתריע כי גם בתאילנד כמו בכל מקום בעולם, קיימים גופים אשר מציגים את עצמם העומדים בפיקוח כשרות אך למעשה פיקוח זה לא קיים. חב"ד תאילנד זהו גוף הכשרות היחיד הפועל בתאילנד, ובבית עסק העומדת תחת פיקוחו יש להציג תעודת כשרות מסודרת.

רשת מסעדות בשריות וחלביות

אם בעבר שומרי כשרות שהגיעו לתאילנד היו צריכים להמציא פתרונות על מנת ליהנות מאוכל טרי וטעים, חב"ד תאילנד שמחה להציע לשומרי הכשרות המגיעים לביקור בתאילנד אפשרויות רבות של אוכל טעים, טרי וכמובן כשר, גם רחוק מהבית. 

תפריט עשיר ומגוון עומד לרשותכם בערים בנגקוק, ציאנג מאי, קוסמוי ופוקט.

לרשת המסעדות שף ישראלי וכך תוכלו ליהנות מטעם של בית גם בתאילנד. חומרי הגלם נבחנים בקפידה ועוברים בקרת איכות מחמירה על מנת להעניק לכם את התפריט הישראלי הטעים ביותר בתאילנד. בין המנות הפופלאריות שלנו השניצל הישראלי, המבורגר, חומוס, שקשוקה ועוד.

בנוסף בכל אחת מהמסעדות קיימת חנות מוצרים שם תוכלו להצטייד במגוון של מוצרים לשהייה שלכם בתאילנד כגון עוגות ועוגיות של אסם, שימורים ישראלים, ועוד מוצרים שאתם מכירים מהסופר ליד הבית. 

אם מכל סיבה לא תוכלו להתארח אצלנו, שירות המשלוחים יוכל להגיע אליכם בתיאום מראש בכל אחד מהערים שם פועלות המסעדות מבית חב"ד תאילנד.

בואו להנות במסעדות שלנו

שיתוף