טיסת השבת​ - בית חב"ד תאילנד

טיסת השבת​

באחת הנסיעות שלי לארץ, מספר הרב יוסף חיים קאנטור, רבה הראשי של תאילנד טסתי עם הרב נחמיה וילהלם מנהל בית חב"ד בבנגקוק. ישבנו במחלקת תיירים וניגשה אלינו אחת הדיילות, "כבוד גדול לפגוש אותך הרב נחמיה, שמענו עליך רבות אפשר לכבד אתכם ביין טוב?"

הרב נחמיה על פניו לא זיהה אותה ושאל, "עם מי הכבוד?"

"אתה לא מכיר אותי באופן אישי, אבל אחותי מספרת עליכם רבות, זכתה לעשות אצלכם שבת עוצמתית בבנגקוק,  שבת שהשפיעה עליה ועלינו עד עצם היום הזה!"

ההרגשה הגדולה לשבת ביחד.. לשיר את השירים היפים בזמירות שבת, האור והחיבוק הגדול שקיבלה אצלכם.. ובקיצור שבת של פעם בחיים!

היא החליטה שכשהיא חוזרת מהטיול, היא תספר להורים את גודל החוויה לעשות שבת יחד ותשכנע אותם לעשות סעודת שבת כזאת גם אצלנו בבית.

מאותה שבת אנחנו לא מפספסים את התענוג הגדול לעשות קידוש בבית, זמירות שבת ואווירה משפחתית ומיוחדת שאפשר לקבל רק בשבת..!

ממשיכה הדיילת ומציעה, שמעתי עליך רבות הרב נחמיה ואולי זה הזמן להודות לך על ההשראה הגדולה שקיבלנו אצלכם בטיול.. ובזכותכם גם אנחנו נהנים מדיי שבוע,  במה אפשר לפנק אתכם ולהחזיר תודה?!

אני ישבתי שם ושמעתי את כל הסיפור מהצד ופשוט נדהמתי, הבנתי את גודל היקף הפעילות שלנו ופעולות השרשרת (החלטות טובות, מעשים טובים וקיום המצוות ומודעות ליהדות ולנשמה) שהמטיילים ממשיכים הלאה. ובכך בונים קשר עם הקב"ה!

 אף פעם אנחנו לא יכולים למדוד ולדעת לאן זה מגיע!!!

נהיה לי ברור ללא צל של ספק שהשליחות ועבודת הקודש שאנחנו עושים בתאילנד חייבת להמשך ובתוספת כוח למען נוכל לעשות את עם ישראל חזק ומאוחד, ובכך נוכל להפוך את העולם לטוב יותר ולהביא יחד את הגאולה בקרוב ממש!

גם לכם יש לכם סיפור מיוחד מחוויה בתאילנד? ספרו לנו במייל – office@chabadthailand.co.il

שיתוף
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

טיפים ומאמרים שעשויים לענין אתכם

הסיפור של אורן

איש את רעהו יעזורו.. ולאחיו יאמר חזק   שמש, ים, בילויים, חופש, טבע, עיר. אלה מקצת האסוציאציות שצצות במחשבה ראשונה על תאילנד. אבל כמי שחי

מלונות בבנגקוק

בתי מלון ליד בית חב"ד בנגקוק Riva Surya Bangkok מרחק הליכה מבית חב"ד: 10 דק' לפרטים Nouvo City Hotel מרחק הליכה מבית חב"ד: 10 דק'